Netle EGO

Netle eGO, Netle Yazılım tarafından geliştirilen tüm yerel (OnPremise) ya da bulut (OnDemand) çözümlere mobil platformdan erişim sağlayan yeni akıllı çözümümüzdür.

eGo ile aynı anda bir ya da birden çok DocHuman, DocHumanX, e-Faturae-Arşive-Defter, e-Bilet, KSGe-İhracat ve e-İrsaliye çözümüne mobil cihazlardan kolayca erişim yapabilirsiniz.

eGO’ da, her bir çözüm için özel olarak tasarlanan kullanıcı dostu, mobil platforma göre en iyilenmiş  akıllı ekranlar ile tüm çözümlere tek noktadan bağlantı yapabilirsiniz. Bu ekranlar üzerinden, kullandığınız tüm Netle çözümleri için onay süreçlerinizi yer bağımsız yönetebilir, bekleyen e-fatura belgelerini inceleyerek onay/ret işlemlerini gerçekleştirebilir, e-defter beratlarınızın GİB’e gönderimi öncesinde denetim paketi sonuçlarını inceleyerek olası yanlışlıkları engelleyebilirsiniz. eGO sayesinde e-ihracat sürecinde gümrükçünüzün sizin yetki vereceğiniz bir alt hesap ile bağlantı yaparak ürün/hizmet ayrıntılarını kolayca incelemesini sağlayabileceğiniz gibi DocHuman üzerinde tasarlanmış süreçlerinizi de tek noktadan takip edebilirsiniz.

TEK NOKTADAN TÜM ÇÖZÜMLERE ERİŞİM

eGo ile bir ya da birden fazla Netle çözümüne farklı kullanıcı yetkileriyle erişim sağlayabilirsiniz. eGO ile finans ya da muhasebe yetkiliniz birkaç farklı özel entegratörde yer alan e-fatura ya da e-arşiv hesabınıza bağlantı yapabilir ve tek ekrandan, kolayca tüm e-fatura süreçlerinizi yönetebilir.

eGO’ nun, farklı çözümlere tek noktadan erişim sağlayan altyapısı sayesinde hem yerel (OnPremise) çözümlerinize  hem bulut (OnDemand) çözümlerinize aynı anda bağlantı yapabilirsiniz. Netle Yazılım çözümleriniz kurumunuzdaki özel sunucularda çalışıyorsa dahi, dışarıya açık güvenli bir ağ protokolü üzerinden eGO çözümünü kullanabilirsiniz.  eGO ile DocHuman/DocHumanX üzerinde çalışan sevkiyat ya da gider onayı, HR görüşmeleri sonrasındaki durum değerlendirme raporu, masraf / seyahat formu onayı, satış / satın alma onayı gibi çok farklı ekranlara, elastik (responsive) şekilde erişim yapabilirsiniz.

Beş (5) farklı özel entegratöre çözüm üreten Netle Yazılım,geliştirdiği tüm çözümleri tek noktadan yönetebilmeniz için eGO’ yu kullanımınıza sunuyor.

Bilgi almak için formu doldurunuz.