E-Dönüşüm Çözümleri

Objesoft Yazılım, teknik bilgisi yüksek, yenilikçi ve yaratıcı yazılım çözümleri üretmeyi kendine ilke edinmiş ve ERP yazılımları konusunda oldukça deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Firmalara, sayısal varlık yönetimi çerçevesinde süreç yönetimi, doküman yönetimi ve e-Dönüşüm çözümleri sunmaktadır. e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet ve Kayıt Saklama Gereksinimi (KSG) gibi şu ana kadar hayata geçmiş tüm e-Dönüşüm süreçlerine ait ürünler geliştirmiştir.

İş yazılımları (ERP) konusunda deneyimli ve 2007 yılından bu yana e-Dönüşüm projeleri yürüten ekibi ile Objesoft, yasal hale gelen tüm e-Dönüşüm süreçlerine uygun ürünleri kullanıma sunmuştur.

Objesoft E-Dönüşüm ürünleri, yerinde kurulum ya da “bulut” üzerinden kullanım seçenekleri ile sunulmaktadır. Tamamı web tabanlı olan bu ürünler, ortak bir platform üzerinde geliştirilmiştir. Bu sayede kullanıcılar, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi tüm e-Dönüşüm süreçlerini tek bir ürün platformu yatırımı ile yürütebilmektedirler. En çok tercih edilen yerli ve yabancı ERP paketleri ya da firmaya özel geliştirilmiş sistemlerle hızlı ve sorunsuz entegrasyon gerçekleştirilmektedir. Bu yolla kullanıcılar, başka bir uygulamaya geçmeden tek bir uygulama içinde bütün işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedirler.

Objesoft Yazılım, ağırlıklı olarak e-Dönüşüm konusunda hizmet veren sektör lideri özel entegratör firmalarla işbirliği yaparak, kullanıcılara yazılım altyapısı ile kesintisiz bir hizmet sunmaktadır.

Enerji sektöründe iki günde e-Arşiv projesini tamamlayan ilk şirket konumuna oturan Objesoft Yazılım dikey sektör deneyimlerini güçlendirmektedir.

Bilgi almak için formu doldurunuz.