Hakkımızda

Biz Kimiz?

Objesoft konusunda uzman ve profesyonel bir ekip tarafından 20 yıllık bilgi ve tecrübesini sizlerle paylaşmak üzere kuruldu. Sayısal Varlık Yönetimi ve Doküman yönetiminde önde gelen Netle firmasının Ege ve Akdeniz Distribütörü olarak kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve size özel iş yazılımları üretmektedir.

Objesoft Yazılım yönetilemeyen hiçbir bilginin değer yaratmadığını düşünerek, her işletmenin kendi dinamiklerinde ölçümlenmesinden hareketle sonuca ulaşmak için farklı yöntemler izlediğinin bilincindedir. Bu nedenle sizin isteklerinize ve çalışma şeklinize göre tüm iş süreçlerini küçük segmentler halinde dijital bir platform da birleştirmeyi ve tek bir çatı altında kolayca yönetmenizi hedefler.

Koşulşuz Müşteri Mutluluğu

Müşterilerinin mutluluğunu hizmet anlayışının odak noktası yapan Objesoft Yazılım, şirketinizi yönetirken kritik kararlar almanıza yardımcı olan raporlar tasarlar, personelinize sade ve kulanım kolaylığı sağlayan ara yüzler sunar.

Kaliteli Hizmet

Objesoft yazılım bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman, ilgili sertifikasyonlara sahip ekibi ile en kaliteli hizmeti, en kısa zamanda vermeyi amaçlar. Yerinde destek hizmetleri ile bilgi ve tecrübesini yüz yüze aktarırken, çağrı merkezi hizmetiyle istek ve önerilerinize en hızlı çözümü sunar.


Platform Bağımsız Yazılımlar

Günümüz teknolojilerini yakından takip eden Objesoft, Mssql ve Oracle veri tabanların da çalışabilen paketlerini ve bu ürünlere internet (web browser), IOS ya da Android uygulamalar ile mobil telefonunuzdan ulaşmayı sağlayan tam entegre yazılımlar sunar.

Bilgi almak için formu doldurunuz.